Transport, transfer i indywidualny przewóz osób Szczecin Gdańsk lotnisko im. L. Wałęsy.

To realizujemy również- transport, transfer i przewóz osób Szczecin Gdańsk lotnisko.

    Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy pierwotnie nosił nazwę Gdańsk Rębiechowo. Położone jest w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy 10 km od centrum Gdańska i Sopotu i 23 km od centrum Gdyni. Co do wielkości lotnisko Gdańsk jest trzecim lotniskiem w Polsce za warszawskim lotniskiem oraz lotniskiem w Krakowie. Na to lotnisko wykonujemy usługi transportu osób Szczecin Gdańsk oraz Gdańsk Szczecin, transfer osób na lotnisko Gdańsk, przewóz osób na trasie Szczecin Gdańsk oraz Gdańsk Szczecin, usługi business taxi.  Lotnisko w Gdańsku obsłużyło w sierpniu 2021 roku ponad 360 000 pasażerów. To dużo czy mało? To o połowę więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego. To jest powód do optymizmu. Ale to również o prawie 30% mniej niż sierpniu 2019 roku, który był rokiem rekordowym. To pokazuje w jakim miejscu się znajdujemy w czasach COVID 19. Może najgorsze jest już za nami. 

    Dokąd najczęściej latają podróżni z Gdańska?  Najpopularniejsze kierunki to: Londyn, Oslo, Sztokholm, Amsterdam i Warszawa. Najpopularniejsze czartery to Turcja, Grecja i Bułgaria. Na lotnisku w Gdańsku można wykonać testy po wylądowaniu oraz przed wylotem. Aktualne ceny testów antygenowych 160- 200 pln . 

    Trasa Szczecin- Gdańsk lotnisko im. Lecha Wałęsy liczy ok. 370 km, ale na jej pokonanie trzeba założyć ok. 5 godzin. Wyremontowana dwupasmowa droga S6 prowadzi tylko do Koszalina. Dalszą część trasy pokonujemy drogą krajową E26, która nie jest w najlepszym stanie, prowadzi przez małe miejscowości, a pokonanie jej w nocy nie należy do szczególnie przyjemnych. To jedna z tych destylacji transferów na lotniska, do których zawsze przygotowujemy się szczególnie uważnie. Pokonanie przez nas ponad 700 km wymaga bycia dobrze wypoczętym i wyspanym. Tak robimy zawsze, bo chociaż z naszymi klientami wykonujemy różne zawody- to jedno nas na pewno łączy. Chcemy bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

  Zapraszamy do kontaktu tel. 733007340 lub 733007350


RIDER Szczecin transport Gdańsk lotnisko Realizujemy indywidualny transport transfer osób Szczecin Gdańsk lotnisko.

Skontaktuj się z nami