Transport, transfer i indywidualny przewóz osób Szczecin Gdańsk lotnisko im. L. Wałęsy.

To realizujemy również- transport, transfer i przewóz osób Szczecin Gdańsk lotnisko.

    Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy pierwotnie nosił nazwę Gdańsk Rębiechowo. Położone jest w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy 10 km od centrum Gdańska i Sopotu i 23 km od centrum Gdyni. Co do wielkości lotnisko Gdańsk jest trzecim lotniskiem w Polsce za warszawskim lotniskiem oraz lotniskiem w Krakowie. Na to lotnisko wykonujemy usługi transportu osób Szczecin Gdańsk oraz Gdańsk Szczecin, transfer osób na lotnisko Gdańsk, przewóz osób na trasie Szczecin Gdańsk oraz Gdańsk Szczecin, usługi business taxi.  Lotnisko w Gdańsku obsłużyło w sierpniu 2021 roku ponad 360 000 pasażerów. To dużo czy mało? To o połowę więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego. To jest powód do optymizmu. Ale to również o prawie 30% mniej niż sierpniu 2019 roku, który był rokiem rekordowym. To pokazuje w jakim miejscu się znajdujemy w czasach COVID 19. Może najgorsze jest już za nami. 

    Dokąd najczęściej latają podróżni z Gdańska?  Najpopularniejsze kierunki to: Londyn, Oslo, Sztokholm, Amsterdam i Warszawa. Najpopularniejsze czartery to Turcja, Grecja i Bułgaria. Na lotnisku w Gdańsku można wykonać testy po wylądowaniu oraz przed wylotem. Aktualne ceny testów antygenowych 160- 200 pln . 

    Trasa Szczecin- Gdańsk lotnisko im. Lecha Wałęsy liczy ok. 370 km, ale na jej pokonanie trzeba założyć ok. 5 godzin. Wyremontowana dwupasmowa droga S6 prowadzi tylko do Koszalina. Dalszą część trasy pokonujemy drogą krajową E26, która nie jest w najlepszym stanie, prowadzi przez małe miejscowości, a pokonanie jej w nocy nie należy do szczególnie przyjemnych. To jedna z tych destylacji transferów na lotniska, do których zawsze przygotowujemy się szczególnie uważnie. Pokonanie przez nas ponad 700 km wymaga bycia dobrze wypoczętym i wyspanym. Tak robimy zawsze, bo chociaż z naszymi klientami wykonujemy różne zawody- to jedno nas na pewno łączy. Chcemy bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

  Zapraszamy do kontaktu tel. 733007340 lub 733007350


RIDER- indywidualne transfer lotniskowe Gdańsk Realizujemy przewóz, transport i transfer lotniskowy Szczecin, Gdańsk, Berlin, Warszawa, Poznań,

Skontaktuj się z nami