Indywidualny przewóz osób Szczecin Berlin lotnisko Brandenburg

Najczęściej nasi klienci wybierają indywidualny transport transfer i przewóz osób Szczecin Berlin lotnisko Brandenburg.
tel 733007340 lub 733007350

           W swojej ofercie posiadamy również transport osób samochodem osobowym lub luksusowym vanem, minibusem, busem na międzynarodowe lotnisko Berlin Brandenburg Airport które położone jest 18 km na południe od centrum Berlina. Lotnisko Berlin Brandenburg przejęło ruch lotniczy lotnisk Tegel oraz Schonefeld ( przemianowane na terminal 5 T5 lotniska Berlin Brandenburg).   Dojazd z centrum Szczecina na lotnisko Berlin Brandenburg zajmuje ok. 2 godzin, ale planując transfer naszego klienta nigdy nie zakładamy takiego czasu dojazdu. Musimy zawsze wziąć kilka okoliczności pod uwagę. Przede wszystkim adres lokalizacji miejsca odbioru klienta, porę dnia, dzień tygodnia, remonty na drogach oraz pogodę. Te wszystkie czynniki wzięte przez nas pod uwagę pozwalają dopiero zaplanować czas rozpoczęcia przewozu pasażera na lotnisko i przewidywany czas dojazdu na lotnisko Berlin Brandenburg. W przyszłości będziemy brali pod uwagę również terminal, z którego wylatywać będzie samolot naszego klienta i pasażera. Obecnie terminal 5 Brandenburgii jest czasowo zamknięty z powodu ograniczonego ruchu lotniczego w Berlinie. Mamy nadzieję, że ten stan wkrótce się zmieni. Terminal 5 lotniska Berlin Brandenburg ( kiedyś Schonefeld) położony jest nieco dalej jadąc od Szczecina, niż czynny i działający w Berlinie jako jedyny- Terminal T1. Jedno zawsze pozostaje pewne- zawsze zaplanujemy Państwa trasę na lotnisko tak- abyście bezpiecznie i w przewidzianym procedurami odprawy czasie dotarli na lotnisko.     


RIDER- transfer, transport i przewóz osób lotniska oferujemy indywidualne transfery lotniskowe Szczecin Berlin

Lotnisko Berlin Brandenburg Terminal 5 - T5- przewóz indywidualny Szczecin Berlin 

  Firma RIDER oferuje indywidualny i grupowy do 6 osób przewóz, transport i transfer na lotnisko Berlin Brandenburg BER.

T5 Jest to jeden z dwóch międzynarodowych terminali lotniskowych lotniska Berlin Brandenburg. Lotnisko to oddalone jest od centrum Berlina o 18 km w kierunku południowo wschodnim. Bardzo lubimy indywidualne transfery i przewóz osób na lotnisko Berlin Brandenburg. Obecnie Terminal 1 T1 jest jedynym działającym terminalem lotniskowym na terenie Berlina.         

    Odbierając naszego klienta z lotniska nigdy nie czekamy na niego na parkingu prze samym terminalem. Powód jest oczywisty. Czasami pasażer wychodzi z terminala po 90 min od wylądowania samolotu. Dlaczego? Bo tyle czasami trwa odbiór bagażu gdy lądują trzy samoloty jednocześnie, lub klient w ogóle nie odbierze bagażu bo…zaginął. I tak też się zdarza. A procedura zgłoszenia zaginięcia, podawania danych itd. Po prostu trwa. Ale my na pewno tego pasażera nie zostawimy na lotnisku. Zaraz po przyjeździe na teren lotniska Berlin Brandenburg wysyłamy klientowi smsa z informacją, że nasz samochód z kierowcą jest już na terenie lotniska i prosi o kontakt, gdy pasażer z bagażami będzie wychodził z terminala. Nawet wiemy jakim wyjściem będzie wychodził, bo korzystając z aplikacji lotniska Berlin Brandenburg to widzimy. I nawet jeżeli wyjdzie 1,5 godziny po wylądowaniu- my nadal na klienta czekamy. W ciągu 2 minut podjeżdżamy po naszego klienta by rozpocząć właściwą część transferu Berlin lotnisko Brandenburg- Szczecin. 

   Zapraszamy do kontaktu tel. 733007340 lub 733007350


RIDER transport Szczecin- transfery lotniskowe Zapewnimy bezpieczeństwo i komfort- indywidualne transfery lotniskowe Berlin Brandenburg

Skontaktuj się z nami