Transport, transfer i indywidualny przewóz osób Szczecin Goleniów lotnisko. 

Skontaktuj się z nami

Nasz najkrótszy transfer- indywidualny transport i przewóz osób Szczecin Goleniów lotnisko.

    Firma RIDER umożliwia przewóz, transport i transfery osób z i na lotnisko Goleniów. Międzynarodowy port lotniczy Szczecin-Goleniów położony jest 46 km na północny wschód od centrum Szczecina w pobliżu drogi S6. Do transferu na lotnisko Goleniów możecie Państwo wykorzystać nasze luksusowe samochody osobowe lub również luksusowe minibusy.  

Najistotniejsze informacje dla korzystających z Portu Lotniczego Szczecin Goleniów im. NSZZ Solidarność:

- pasażerowie muszą zgłosić się do odprawy co najmniej 1 godzinę przed odlotem- dotyczy to tylko pasażerów PLL LOT oraz Eurolot.

- pasażerowie linii low coast powinni być na odprawie co najmniej 2 godziny przed odlotem- Ryanair, WIZZ AIR, Norwegian. Odprawa jest zamykana na 40 min przed odlotem. Dojazd na lotnisko w Goleniowie pomimo niewielkiej odległości od Szczecina wymaga od nas bardzo dokładnego zaplanowania. Powodem jest remontowana droga S3 Węzeł Kijewo i pojawiające się tam częste korki znacznie wydłużające czas dojazdu na lotnisko. Parking tzw czerwony usytuowany przed terminalem daje możliwość bezpłatnego postoju w czasie 10 min. Czy wiecie, że Port lotniczy Szczecin Goleniów był kiedyś najnowocześniejszym lotniskiem w Polsce? W latach 1976-77 gdy zostało wybudowane w obecnej formie i gdy wydłużono pas startowy do 2500 m było faktycznie najnowocześniejsze w Polsce. Zostało wybudowane w latach 1953 - 56 w kierunku wschodnim od Goleniowa i było wówczas tylko lotniskiem wojskowym z pasem startowym długości 1800 m i szerokości 45 m. W roku 1967 na wojskowym wówczas lotnisku wydzielono część cywilną i na nią przeniesiono działalność lotniska w Dąbiu. Lotnisko w Goleniowie obsłużyć może nawet 1 mln pasażerów rocznie co daje mu pod tym względem 9 miejsce w Polsce. Najpopularniejsze destynacje z naszego lotniska to: Warszawa, Londyn, Liverpool, Dublin, Oslo, Stavanger, Bergen.    

  Zapraszamy do kontaktu tel. 733007340 lub 733007350


RIDER- indywidualny przewóz osób Szczecin Goleniów Transfer, transport i przewóz osób Szczecin Goleniów lotnisko

Skontaktuj się z nami