Indywidualny transport, transfer i przewóz osób Szczecin Warszawa lotnisko Okęcie im. Chopina

Takie zlecenia naszych klientów też lubimy- transfer transport i przewóz osób Szczecin Warszawa Lotnisko 

   Lotnisko Warszawa Okęcie jest największym lotniskiem w Polsce.

Jest położone w dzielnicy Włochy. W roku 2018 obsłużyło ok. 18 mln pasażerów. Trasę Szczecin- Warszawa można w całości pokonać autostradą, stąd duże zainteresowanie tym lotniskiem wśród mieszkańców Szczecina. Transfer na lotnisko Warszawa Okęcie, transport VIP na lotnisko Warszawa Okęcie, usługi business taxi na trasie Szczecin Warszawa, przewóz osób Szczecin Warszawa- to jedne z najczęściej wykonywanych usług przez firmę RIDER Transport Szczecin.   

    Odległość Szczecin- Warszawa lotnisko Okęcie im. Chopina to 560 km. Po wyjeździe ze Szczecina droga prowadzi bezpłatną autostradą S3 i płatną autostradą A2. Obecnie opłaty za autostrady wynoszą ok. 100 pln za przejazd w jedną stronę. Gdy dzwoniąc do nas pytacie Państwo o cenę transferu Szczecin- Warszawa lotnisko Okęcie zawsze podajemy ją łącznie z opłatami za autostrady. Dojazd ze Szczecina na lotnisko w Warszawie zajmuje ok. 5:15 ale my zakładamy zawsze 6 godzin. Zawsze planujemy godzinę wyjazdu uwzględniając dzień tygodnia, porę dnia, pogodę i warunki na drodze. W trakcie indywidualnego przewozu naszych klientów zawsze jesteśmy do ich dyspozycji i uwzględniamy również ich życzenia postojów.

        Lotnisko im. Chopina w Warszawie obsłużyło w lipcu 2021 roku ponad 1 mln pasażerów. To najwyższa liczba od początku pandemii. Ale w dalszym ciągu to o ponad połowę mniej niż w rekordowym roku 2019. Najpopularniejszy kierunek lotów to Frankfurt, Paryż, Kijów i Amsterdam. Najpopularniejsze na tym lotnisku linie lotnicze to oczywiście PLL LOT. Wszystkich naszych klientów korzystających z tego lotniska namawiamy do zapoznania się z obowiązującymi na nim procedurami, które dostępne są na stronie internetowej lotniska.

       Gdy odbieramy klientów z lotniska Warszawa Okęcie- podobnie jak w przypadku innych lotnisk- nie mamy możliwości oczekiwania na pasażera na parkingu przed samym terminalem. Ale zawsze czekamy w takim miejscu, aby dojazd pod wyjście nie zajął nam więcej czasu niż 2-3 minuty. Oczywiście po dojeździe na teren lotniska wysyłamy zwyczajowo smsa z informacją, że samochód z kierowcą jest już na terenie lotniska i prosi o kontakt, gdy klient będzie z bagażami wychodził z terminala. 

RIDER- transfery lotniskowe Szczecin Warszawa Oferujemy indywidualne transfery na lotnisko Warszawa Okęcie

Jeżeli ktoś nie zna Warszawy- wykonamy indywidualny przewóz lub transport Szczecin Warszawa.

   Największe miasto w Polsce, stolica naszego kraju. Licząca sobie obecnie 1,8 mln mieszkańców.

Warszawa uzyskała prawa miejskie przed 1300 rokiem. Po roku 1596 do miasta zostały przeniesione urzędy centralne oraz dwór królewski. W roku 1611 w Zamku Królewskim zamieszkał król Polski Zygmunt III Waza. Po II wojnie światowej rozpoczęła się odbudowa stolicy, która w wyniku działań wojennych została zniszczona niemal do zera. Trudno sobie wyobrazić skalę zniszczeń, ale wystarczy sięgnąć do dostępnych w internecie zdjęć z tamtego okresu, by móc przekonać się o tym. To było jedno wielkie gruzowisko. Odbudowano Trakt Królewski, Stare i Nowe Miasto, mosty kolejowe i drogowe. Zbudowano nowe obiekty takie jak Pałac Kultury i Nauki, Wisłostradę Trasę Łazienkowską, Dworzec Centralny i osiedla mieszkaniowe. Choć wiele z tych obiektów uznawanych jest obecnie za symbol komunistyczno-modernistycznej przeszłości Warszawy- to jednak istniejąc nadal pozostały do dzisiaj jej symbolem. To miasto, które nie tylko można zwiedzić. To miasto które po prostu trzeba zobaczyć bo jest symbolem determinacji narodu polskiego do powrotu do normalności po tragicznym dla Polski czasie II wojny światowej.

  Warszawa to najważniejszy ośrodek biznesowy w Polsce, stąd większość naszych usług oferowanych w zakresie przewozu osób do stolicy ma taki właśnie charakter.  

  Do Warszawy ze Szczecina można dostać się na trzy sposoby. Koleją, którą podróż trwa ok. 5 godzin. Samolotem z lotniska Goleniów. Trwający lot ok. 1 godziny można zarezerwować już od 99 pln. Oraz autostradą S3 i A2, która to podróż trwać będzie ok. 5,5 godziny. Jest kilka odcinków płatnych na autostradzie A2 na łączną kwotę około 100 pln.

    Jeżeli chodzi o nasz indywidualny przewóz osób Szczecin- Warszawa- Szczecin zawsze zakładamy czas przejazdu na min 6 godzin uwzględniając postoje na życzenie pasażera lub pasażerów oraz nieprzewidziane sytuacje na drodze, które szczególnie na warszawskich rejonach autostrady mają nierzadko miejsce. Takie same założenia bierzemy pod uwagę podczas indywidualnych transferów i przewozu osób na lotnisko im. Chopina w Warszawie.

Zapraszamy do kontaktu tel. 733007340 lub 733007350


RIDER- indywidualne transfery lotniskowe Warszawa Indywidualny przewóz osób Szczecin Warszawa lotnisko Okęcie

Skontaktuj się z nami