Indywidualny transport i transfer lotniskowy Szczecin Berlin lotnisko Brandenburg

RIDER- indywidualny przewóz osób i transfery lotniskowe- kilka słów o nas.

Firma RIDER oferuje usługi w zakresie transportu międzynarodowego i przewozie osób na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.
Działamy zgodnie z prawem 
obowiązującym w naszym kraju oraz UE.

    Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób, Licencję Transportową oraz Ubezpieczenie Przewoźnika. Wszystkie dokumenty są do wglądu na życzenie klienta. Realizujemy kursy indywidualne, grupowe (do 6 osób) oraz dla pracowników firm i instytucji. Naszych kierowców cechuje wysoka kultura osobista, punktualność oraz indywidualne podejście do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić pełną satysfakcję. Dla Państwa wygody, jesteśmy do dyspozycji 24/7.

     Zakładając firmę zajmującą się indywidualnym przewozem osób mieliśmy już doświadczenie współpracy z firmami z tej branży. Nasze dotychczasowe zawodowe obowiązki wymuszały na nas konieczność korzystania z usług transferów lotniskowych. Wiedzieliśmy o tym, że pewne rzeczy chcemy zrobić inaczej. Lepiej. I sukcesywnie wprowadzaliśmy je w życie, tak- aby stały się standardem w naszej pracy. Takim standardem jest oczekiwanie na potwierdzenie odprawy klienta. Przywożąc naszego klienta np. na lotnisko Berlin Brandenburg nie odjeżdżamy z jego terenu po wysadzeniu pasażera przed terminalem lotniska Berlin Brandenburg. Odjeżdżamy sprzed terminala, przed którym znajduje się parking płatny ( 10 min bezpłatnie ) i zatrzymujemy się kilkaset metrów dalej. I tutaj czekamy na informację od klienta (sms), że jest po pierwszej odprawie i na pewno wsiądzie do samolotu i doleci do swojego celu podróży. Nie chcemy po prostu pozostawiać naszego pasażera samego na lotnisku, gdyby okazało się, że z różnych powodów nie może dostać się na pokład samolotu. Robimy to z dwóch powodów. Pierwszy- mieliśmy takie przypadki. Drugi- obsługujemy klientów tak- jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Staramy się na bieżąco analizować aktualne przepisy dotyczące zagrożenia epidemiologicznego. Czytamy strony ministerstwa zdrowia Niemiec oraz Polski. Jeżeli jest taka konieczność- wprowadzamy standardy podporządkowujące naszą działalność indywidualnego przewozu osób i transferów lotniskowych na lotnisko Berlin Brandenburg do aktualnych przepisów. Czasami stosujemy rozwiązania, które ułatwiają pracę nam oraz są bardzo pomocne dla naszych klientów. To rozwiązania, których nie wymagają od nas przepisy. Gdy władze Niemiec i Polski wprowadziły utrudnienia w poruszaniu się pomiędzy krajami, gdy wprowadzono kontrole na granicy- my rozpoczęliśmy stosowanie indywidualnych dwujęzycznych ( język polski i niemiecki) zleceń przewozu. Każdy nasz klient z którym realizowaliśmy: 

 - transfer na lotnisko Szczecin- Berlin Brandenburg,

 - przewóz osób na lotnisko Szczecin- Berlin Brandenburg,

 - transport osób na lotnisko Szczecin- Berlin Brandenburg,

miał przygotowane przez nas indywidualne zlecenie przewozu: dane lotu, dane klienta, dane kierowcy, trasa oraz wyraźny zapis ,,transit Deutschland”. Okazanie tego druku panom policjantom na przejściu granicznym Polska- Niemcy w Kołbaskowie sprawiało, że potwierdzaliśmy tym samym indywidualny tranzytowy przewóz pasażera. Bez zbędnych dodatkowych pytań z reguły życzono nam tylko ,,gute fahrt” Wiedzieliśmy o tym, że w okresie największych obostrzeń na pewno dwie grupy osób im nie podlegały: kierowcy zawodowi ( czyli my) oraz osoby podróżujące przez Niemcy tranzytem ( czyli nasi klienci).     

    Za realizację zamówienia wystawiamy fakturę VAT. Płatność może być realizowana przelewem, kartą płatniczą lub gotówką u kierowcy. Nasz klient wybiera termin oraz cel podróży, my natomiast dokładamy wszelkich starań o bezpieczeństwo i komfort.
     Zapraszamy do kontaktu tel. 733007340 lub 733007350
RIDER transport Szczecin- transfer indywidualny Parking P2 lotniska Berlin Brandenburg

Skontaktuj się z nami